3.10.2016

'La Deco Des Petits' rengarenk bir masal dünyası
La Deco des Petits renklerin enerjisinden yararlanarak büyülü bir masal dünyasına davet ediyor bizleri. Dekorasyon dünyasıyla ilgilenenlerin çok yakından takip ettiğinden emin olduğum konsept bir çocuk mağazası La Deco des Petites. Klasik Fransız stili canlı renkler, farklı desen ve dokularla yeniden hayat buluyor. Kız ve erkek çocuklarına hitap eden mağazada farklı mobilyalar, dekoratif  aksesuarlar ve hediyelik objeler mevcut. Rengarenk mobilyaları ve aydınlatmaları sipariş vererek satın alabiliyorsunuz.

Puantiyeli kumaş mantarlar, ponponlar, çiçekler ve rengarenk kuşlarla süslü kumaş kuş evleri... Her biri el işçiliği ile hazırlanmış çok özel çalışmalar. Mağaza dekorasyon mağazası olmanın yanında hem atölye hem de ofis olarak kullanılıyor.
Beni takip edenler bir kaç ay önce bu sevimli ve yaratıcı mekanı ziyaret ettiğimi hatırlayacaklardır.
Çok güzel ağırlandığım bu ziyarette tahmin edersiniz ki çok sıcak ve hoş sohbetler edildi. Ben de kendi kadrajımdan bir gezintiye çıkarmak istedim sizleri.

La Deco des Petits mağazasının yaratıcısı Elif Osmanoğlu daha önce çeşitli dekorasyon dergilerinde editörlük ve halen de fotoğraf stilistliği yapmakta. Yollarımız iş nedeniyle daha önce farketmeden de olsa kesişmiş. 
Bu ziyaretimin amacı da hem 'ziyaret hem ticaret' diyerek yeni bir işbirliğinin haberini vereyim.
W studio'nun ahşap dekoratif obje ve aksesuarları La Deco des Petits mağazasında yerini aldı. Mağaza konseptine uygun olarak yeni bir seri oluşturuldu. Detaylar için www.whandmadestudio.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu masalsı atmosferin enerjisini yakından solumak için mutlaka mağazaya uğrayın tavsiyesiyle şimdilik hoşçakalın.