3.25.2015

anahtarlar kaybolmasın!
Bu eski dolap kapağı Monica elde boyayıp dekupaj uyguladığı o meşhur gardrobu değiştirince boşa düştü. Hoop ufaklardan bir tanesini kapıp eve getirdim. Eşim boş zamanlarında anahtar kaybeder. Dedim buna bir el atmalı. Kapak hemen çengellerle anahtar askılığına dönüşüverdi. Girişte hol duvarına asıldı. Tarık kendi eliyle yaptı ya bir sevdi ki sormayın ;) Artık anahtarlarımız sıra sıra, kaybetmek yok! :)) 

11 yorum:

 1. Kapak güzel bir eve gitti, güzel bir görev edindi. Daha ne olsun!

  YanıtlayınSil
 2. Cidden süper olmuş! Ellerine sağlık :))
  O gardırop çok güzeldiii ne oldu ki ona?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef o dolabın başından bir taşınma geçti. Sonra da belini doğrultamadı. Eski iyi ustalar da olmadığı için (bir Ersin yok ki çevremizde ;)) kime göstersek 'ablacım boşver, eski püskü' dediler tabi. İçi de ihtiyaçlara cevap vermiyordu. Çok fazla ek çekmece ve rafa ihtiyaç vardı. Yaptırmak da yeni almaktan daha masraflı olacaktı. İstemeye istemeye yeni gardrop alındı. Kapaklar, Monica küçük bir apartıman dairesinde değil de sanki koca bir villada oturuyormuş gibi muhafaza edildi :) İleride bakarsın büyük bir eve geçilir, paravan oluverirler.

   Sil
  2. Bende onu diyecektim, bu kadar olur! Kapaklardan da çok güzel bir paravan olur diye. :))

   Sil
 3. Harika olmuş,bizde de çok kaybolur anahtarlar, sepet gibi bir şeyle çözmüştüm bu sorunu ama sizinki çok daha güzel olmuş ;)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yeni evde denenebilir belki. Fikir verdiyse ne mutlu!

   Sil
 4. orijinal olmuş bir kapak anahtarlığa dönüşmüş! geri dönüşümleri çok seviyorum..
  güle güle kullan..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Baya işimize yarar bir proje oldu. Küçük, kolay ama etkisi büyük. ;))

   Sil