11.28.2015

deri portföy / leather handmade bagMerhabalar, yine uzun bir aradan sonra... Yazılması gereken onca postu bekletirken araya bir diy sıkıştırayım dedim. İşlere ara verip evde daha çok vakit geçirebildiğim şu günlerde yine duramadım efendim. Ipad kılıfım da hazır Arsel tarafından parçalanmışken kendime yeni bir tane yapayım dedim. Eşim de (deri sektöründedir kendisi ;)) bu güzel camel rengi deriyi getirince bu kaçınılmaz oldu. Deliciyle delip yağlı iple dikiş yaptım. Dikiş tekniğini nasıl anlatacağım bilemiyorum. Ben kendimce bir yöntemle sistemli bir şekilde diktim, belki bu tekniğin bir adı bile vardır... Sarı deri de ne güzel öyle değil mi? Ondan az bir parça vardı. Ondan bu şekilde kuş gözüyle kullandım. Dükkanda görücüye çıkarsam mı dedim ama kıyamadım. Yeni deriler yeni dikimlere kısmet artık ;))
Artık Aralık'ta mı görüşeceğiz ne?7 yorum:

 1. çok beğendim ellerinize sağlık:)

  YanıtlayınSil
 2. Aynı tonlarda bir panzota sahibim. Yastık ve bilumum şeyler arasında gidip geldim. Şimdi senin şu kılıfı görünce, kılıfamı dönsem dedim. Bayıldım. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yap yap Ersin kılıf yap! Hep dekor nereye kadar dedim, biraz da moda için diy yapalım ;))

   Sil
 3. Şahanee olmuş ellerine sağlık :)) Bu projeyi bende bir vakit gerçekleştirmek istedim hatta şu sendeki pembe delen aletten bende gidip almıştım ama bir türlü güzel bir deri parçası bulamıyorum yahu :( Sende görünce yine aklıma düştü bak :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İstersen eşim bana tekrar getirdiği zaman sana da yollarım ;)

   Sil
  2. Ince dusuncen icin cok tesekkur ederim ♡ :)

   Sil